Dit zijn de 25 leukste kinderkleding winkels in Den Haag en omstreken
Altijd wat te doen voor de vakantie of regenachtige dag?
Speelkeuze heeft nu de ultieme doeboek collectie, met meer dan 60 pagina's aan leuke kleurplaten en educatieve puzzels.
Den Haag is een gezellige stad met mooie gebouwen en leuke restaurants, maar in en om Den Haag heb je ook een aantal fantastische kinderkleding zaken om eens met je gezin naar toe te gaan.
In dit artikel laat ik je de leukste zien in de omgeving van Den Haag.

Elke maand een speel thema in je mailbox?
Leuke speeltips, doeboekjes en meer met als eerste mail onze gratis mini-gids "educatief speelgoed"
We zullen je email adres alleen gebruiken voor deze nieuwsbrief en respecteren jouw privacy
kinderkledingwinkels op de kaart van Den Haag:
25 leukste kinderkledingwinkels van Den Haag
The Junior Store – Plein 19 (Wateringen)

The Junior Store is eenkinderboetiek met trendy kleding. Ook voor kraamcadeautjes en accessoires. In hartje Wateringen vind je The Junior Store.
Een kinderboetiek met trendy kleding. Je vindt er leuke merken als Vingino, Quapi, Name-it, BeNosy, Indian Blue, Retour en Geisha.
En dat in de maten 56 t/m 176. Super leuk dus voor zowel grote als kleine kids.
The Junior Store is ook een fijn adresje voor kraamcadeautjes en accessoires. The Junior Store staat aan Plein 19, Wateringen.
Net Niet Nieuw – Neptunusstraat 70

Mooie tweedehands kinderkleding vind je bij Net Niet Nieuw. Fijne merken tegen aantrekkelijke prijzen.
Prachtige merken kinderkleding kopen tegen aantrekkelijke prijzen. Dat kan bij Net Niet Nieuw in Scheveningen.
In deze winkel vind je tweedehands kleding van merken als Tommy Hilfiger, Replay, Elle, Protest, Ralph Lauren en bijvoorbeeld River Woods.
Maar kun je ook terecht voor positiemode en babyartikelen.
En terwijl je zelf aan het rondneuzen bent, vermaakt je kindje zich prima in de kinderhoek! Net Niet Nieuw staat aan de Neptunusstraat 70,2586 GT Den Haag.
Perfect om te vergelijken met een online sale zoals deze of je niet teveel betaalt.
Dat is wat ik altijd doe wanneer ik lekker met de kids ga shoppen en toch wat geld wil besparen.
Kid Kat Kinderwinkel – Herenstraat 115 (Voorburg)

Heerlijke kinderwinkel met bijzondere kinderkamers en vrolijk gekleurde accessoires. Ook leuke kleding! Fijne kinderwinkel in het gezellige centrum van Voorburg.
Inspiratie nodig voor de kamer van je kids? Leuke spulletjes of cadeautje nodig? Dan moet je echt eens naar Kid Kat. Je komt hier ogen te kort!
Van mooie kinderbedden tot lollige kitsch-lampjes, van het vrolijke servies van Rice tot schattige armbandjes.
En met de vrolijke kleding van [email protected] for Girls ziet iederéén er hip uit! Kid Kat Kinderwinkel staat aan de Herenstraat 115,2271 CD Voorburg.
Lees ook: kinderkledingkasten om alles netjes en georganiseerd te houden
Zoë en Max – Koningin Julianaplein 15 (Voorburg)

Zoë en Max is een fijne kledingwinkel in Voorburg met super leuke merken. Kom eens kijken! Aan het Koningin Julianaplein vind je de fijne kledingwinkel Zoë en Max.
Een gezellige winkel met heel veel leuke merken.
Zo vind je er kleding van o.a. Baker Bridge, Geisha, Indian Blue Jeans, Le Chic, Nik & Nik, Quapi, Scotch & Soda en nog veel meer.
Zeker een bezoekje waard! Zoë en Max staat aan het Koningin Julianaplein 15,2273 BR Voorburg.
Boetiek Baloe Kinderkleding – Samanthagang 56

Kleding voor hele kleine en grote kinderen vind je bij Boetiek Baloe Kinderkleding! Boetiek Baloe biedt leuke, exclusieve en betaalbare baby- en kinderkleding.
Voor kindjes met maat 44, maar ook voor kinderen met maat 140. En omdat er van ieder kledingstuk slechts een paar stuks verkrijgbaar zijn in de winkel, draagt je kindje iets unieks.
Boetiek Baloe verkoopt kleding van bijvoorbeeld Feetje, Dirkje, Vingino, Blue Seven, Jubel en nog veel meer.
Naast de kwaliteit van onze artikelen hechten wij zeer veel waarde aan de dienstverlening voor de klant.
Enkele aspecten van onze service; gedegen advies op basis van jarenlange ervaring in de baby en kinderkleding branche, vriendelijkheid, een gezellige winkel en de mogelijkheid tot ruilen binnen 14 dagen.
Ons assortiment bestaat uit baby en kinder kleding in de maten 44 (premature babykleding) t/m maat 140.
Uiteraard zijn er ook bijpassende accessoires verkrijgbaar (sokken, haarbandjes, maillots, etc.).
Boetiek Baloe Kinderkleding staat aan de Samanthagang 56,2719 CK Zoetermeer.
De Speelgoedwinkel – Herenstraat 108 (Wateringen)

Fijne ruime winkel met groot assortiment mooi speelgoed en kinderkleding van Sigikid. Bij de Speelgoedwinkel Wateringen vind je altijd iets leuks!
In deze fijne en ruime winkel vind je een groot assortiment mooi speelgoed. Maar ook de prachtige kinderkleding van Sigikid in de maten 50 t/m 116 koop je hier.
In het atelier van de winkel worden regelmatig workshops georganiseerd. De Speelgoedwinkel staat aan de Herenstraat 108, Wateringen.
Leuk & Hip! – Herenstraat 41 (Naaldwijk)

Fijne winkel in het gezellige centrum van Naaldwijk voor leuke, hippe en betaalbare kinderkleding.
Leuk & Hip! is een fijn adres waar je leuke, hippe en betaalbare kleding kunt vinden voor je baby of grotere kids.
Je vindt hier bijvoorbeeld de merken Name It, Dirkje, Blue Seven, Pommes en UBS2. Ook voor een leuk kraamcadeau ben je hier aan het juiste adres.
Leuk & Hip! Staat aan de Herenstraat 41,2671 HZ Naaldwijk.
Moriaantje – Kerkstraat 4C (Wassenaar)

Bij Moriaantje in Wassenaar vind je mooie baby en kinderartikelen. Wij verkopen baby en kinderkleding vanaf maat 44 tot en met 152.
Wij bieden een variëteit van merken van klassiek, tot modern en hip, tot traditioneel en sportief.
Dit jaar hebben we weer wat nieuwe merken toegevoegd, zoals: Polo/Ralph Lauren en Ikks. De prijzen lopen bij Moriaantje sterk uiteen.
We hebben jurkjes en t-shirtjes/polootjes rond de 15 euro, maar ook de wat meer uitgewerkte merken zoals Bomba, Ikks en Flo.
Ook voeren we nog steeds het bekende merk Girandola, een degelijk Portugees merk dat bekend staat om zijn vestjes en rompertjes met kraagjes.
Onder de meest verkochte merken valt nog steeds Mayoral, een betaalbaar Spaans merk, met onder andere schattige roze jurkjes en babypakjes.
Pyjamas hebben wij altijd volop van Claesens, die zeker rond de Kerst en Sinterklaas zeer geliefd zijn, evenals het ondergoed van Vingino.
Voor de jongens zijn jeans en stoere hoody’s van Vingino en Petrol niet weg te denken uit onze collectie.
Moriaantje zou Moriaantje niet zijn zonder Petit Bateau, met zijn schattige boxpakjes en rompertjes. Dit is een greep van een paar van onze merken.
Onderaan de pagina ziet u welke merken wij nog meer hebben.
Bij Moriaantje zijn we erg klant vriendelijk. Alles mag altijd geruild worden, of het nou uitverkoop is of niet Moriaantje staat aan de Kerkstraat 4C,2242 HG Wassenaar.
Achtung! Baby – Prins Hendrikstraat 97

Tweedehands merkkinderkleding, vintage speelgoed en kindermeubels. En iedere woensdag een kinderkapper!
Achtung! Baby is een unieke kinderwinkel met tweedehands merkkleding in de maten 50 t/m 152 (0 t/m 12 jaar), vintage speelgoed en kindermeubels.
Daarnaast worden er bijzondere items verkocht van ontwerpers met een kleine collectie. Tweedehands shoppen, zonder in een muffe winkel terecht te komen.
Achtung! Baby is dus een frisse en overzichtelijke winkel. Alle kleding die binnenkomt wordt streng geselecteerd op merk, gaatjes en vlekken en geur!
De kleding is gewassen, gestreken en hangt op kleur.
Heb je tweedehands kinderkleding of leuke vintage spullen die Achtung! Baby voor je kan verkopen, neem dan contact op.
De kleding wordt bij je opgehaald met de speciale pick-up service of je kan het in de winkel afgeven.
Laat wel even weten wanneer je komt. Bij verkoop van de kleding ontvang je 40% van de verkoopprijs.
Achtung! Baby staat aan de Prins Hendrikstraat 97,2518 HM Den Haag.
Duimeland Speciaal – Papsouwselaan 139 (Delft)

Duimeland Speciaal is al meer dan 50 jaar hèt adres in Delft voor alles voor baby’s en peuters.
Duimeland Speciaal is zo’n winkel waar je eigenlijk alles vindt dat je nodig hebt voor baby’s en peuters.
Van de mooiste kleertjes van merken als Z8, Feetje en Babyface in de maatjes 44 t/m 92 tot de fijnste meubels van Bopita.
Maar je vindt hier ook leuk speelgoed. Voor je eigen kleintje of om cadeau te geven.
Met onze website proberen we je een idee te geven van wat je allemaal bij ons kunt vinden. Onze collectie is zeer uitgebreid en wisselt met regelmaat.
We zijn altijd op zoek naar nieuwe, leuke en/of handige producten- alles altijd van een uitstekende kwaliteit.
Onze collectie wordt artikel voor artikel- door ons zelf samengesteld en met zorg uitgekozen. En onze prijzen…. die zijn beslist concurrerend!
Duimeland Speciaal staat aan de Papsouwselaan 139,2624 AK Delft
Sissy-Boy Den Haag – Venestraat 11-13

Heb je hippe kleren nodig voor je kids? Kijk dan gauw bij Sissy-Boy! Sissy-Boy is een prachtig mode- en lifestylemerk met al meer dan 40 winkels in de Benelux.
Ze verkopen hippe kleren voor jongens en meisjes. Coole jurken, truien tot stoere broeken en zelfs onesies, bij Sissy-boy kun je het krijgen!
Er zijn drie verschillende filialen van Sissy-Boy in Den Haag. Kijk voor het filiaal bij jou in de buurt op de website.
Sissy-Boy is een merk met Nederlandse roots en een mondiale levenshouding. Een merk met een verhaal.
En dit verhaal gaat, naast kleding, ook over eten, drinken, verzorging, styling en nog veel meer.
Het draait hierbij om combinaties en om de bijzondere verbindingen en ervaringen die daaruit ontstaan. Mode met interieur, styling met living, een jurk met accessoires.
Samen met Sissy-Boy geef je vorm aan de basisbehoeften van je leven. Het credo van Sissy-Boy luidt daarom: Life designed with Sissy-Boy.
Sissy-Boy Den Haag staat aan de Venestraat 11-13,2511 AR Den Haag.
Nou kun je bij Sissy Boy ook online achteraf betalen met Klarna, dus mocht je nou niet slagen in de winkel omdat bijvoorbeeld je maar is uitverkocht, kun je het online vaak alsnog vinden.
Kinderkringloop winkel – Achterweg 13 (Wassenaar)

Inbreng en verkoop van tweedehands kinderkleding en (baby)artikelen in goede staat.
Wiegen, bozen, wipstoeltjes, badjes, kinderwagens, maxi cosi’s, baby en kinderkleding (t/m maat 176), fietsjes, boeken, dvd’s, snowboots, schoenen, schaatsen, positiemode…
Je kunt het zo gek niet bedenken en je kunt het voor een zacht prijsje tweedehands kopen bij de Kinderkringloop in Wassenaar.
Uiteraard kun je hier zelf ook je spullen brengen. Hiervan is 50% van de opbrengst voor jou en 50% voor de stichting.
Kinderkringloop winkel staat aan de Achterweg 13,2242 KS Wassenaar.
De Kikkerkoning – Goesstraat 48

Mooie houten speelgoed, kinderboeken, kleertjes en kraamkadootjes: alles is mooi! Petit Louie en Hatley zijn van die leuke kledingmerken.
Het kinderservies van Rice is ook zó gaaf! En die leuke houten trekdieren, hier wil je alles wel kopen. Té leuk! Nooit geweest? Snel gaan!
Bij ons kunt u terecht voor bijvoorbeeld de kwaliteitspoppen van Corelle, sterke houten treinbanen van BRIO, knikkerbanen en spellen van HABA, de originele knutselcollectie en meer van Djeco, het Deense merk Maileg met zijn schattige muisjes en konijntjes, de prachtige knuffels van Moulin Roty en nog veel meer.
Naast speelgoed verkopen wij ook kinderkleding van onder andere Claesens, Petit Louie en Petit Bateau.
De Kikkerkoning staat aan de Aert van der Goesstraat 48,2582 AL Den Haag.
Babette Kindermode – Langstraat 142 (Wassenaar)

Baby- en kinderkleding vind je volop bij Babette in Wassenaar! Bij Babette vind je een babycollectie met merken als Jottum, Tuuf’s World, Timberland en Lili Gaufrette.
Voor stoere boys vind je onder andere Diesel, Gaastra, Masarati, Timberland, Scotch Shrunk en Pepe Jeans.
Voor de meiden ook heel veel keuze. O.a. Scotch ‘R Belle, Supertrahs Girl, American Outfitters, Gaudi, Elsy Italia en pyjama’s van Picoti & Picota en Sottocoperta.
Daarnaast ook allerlei slofjes, ballerina’s en andere accessoires. Gewoon eens gaan kijken dus! Babette Kindermode staat aan de Langstraat 142,2242 JZ Wassenaar.
Release Kids Store – Frederik Hendriklaan 301

Babykleding, kinderkleding, zwangerschapskleding en leuke gifts op de ‘Fred’! Op de ‘Fred’ in Den Haag vind je deze leuke kinderkledingzaak.
Met iedere maand een nieuwe verrassende collectie van o.a. de merken Name it, Vingino jeans, Outfitters nation, Mama licious, Snooze baby, Proud mama en Koeka.
Naast kleding, kan je in deze winkel ook terecht voor accessoires en gifts zoals sieraden, riemen, slippers, beenmode, verzorgingsartikelen en, voor de twijfelaars, een kadobon!
Release Kids Store staat aan de Frederik Hendriklaan 301,2582 CE Den Haag.
Crazie Kidz – Ackershof 29 (Pijnacker)

Bij Crazie Kidz vind je leuke kinderkleding voor grote en kleine kids, accessoires en cadeautjes.
Bij Crazie Kidz in Pijnacker kun je terecht voor heel veel leuks voor grote en kleine kids. Zo vind je er super toffe kleding. Van maat 44 tot 176. En heel veel merken.
Zoals bijvoorbeeld Vingino, Tumble ‘N Dry, Geisha en Feetje. Maar ook de toffe broeken van Please.
Ook een fijn adres voor accessoires en cadeautjes. Van gave schooltassen tot felgekleurde horloges en nog veel meer. Voor baby’s, meisjes en jongens!
Crazie Kidz staat aan de Ackershof 29,2641 DX Pijnacker.
Kids Department – Herenstraat 130 (Wateringen)

Toffe kinderwinkel in Wateringen. Hippe kleding, schoenen en meer voor kleine en grote kids. Je vindt hier hippe kleding voor de allerkleinsten tot en met maat 164.
Maar ook toffe knuffels, schoenen en de leukste accessoires voor baby- en kinderkamers.
De nieuwste en hipste merken zoals Scotch, LuckyNo.7, I Dig Denim, Imps&Elfs, Munster Kids en Emile et Ida worden hier verkocht.
Ook vind je er de leuke schoenen en accessoires van zowel Nederlandse als Scandinavische bodem.
Denk daarbij aan Barts, Cowboysbelt, Noodoll, Ferm Living, Maruti en Donsje. De Kids Department zorgt voor combinaties die niet alledaags zijn.
De look & feel van de winkel is een beleving op zich.
Speelgoed van o.a. KekAmsterdam en Pinch Toys zorgen ervoor dat de kids zich niet vervelen, terwijl jij shopt.
Kortom genoeg redenen om de Kids Department eens te bezoeken. Dat kan ook online. Kids Department staat aan de Herenstraat 130,2291BK Wateringen.
Just Kidding – Herenstraat 82 (Voorburg)

Hele leuke kindermodezaak in het gezellige oude centrum van Voorburg. Bij Just Kidding slaag je zeker weten voor een leuke nieuwe outfit voor je koters.
Hier vind je kleren in verschillende stijlen, merken en prijsklassen van maat 50 tot 176.
We hebben de merken: Pepe Jeans, Moodstreet, LCKR, Bellerose, Blue Rebel, Paul Frank, Le Temps Cerises, Japan Rags, S. Oliver, Relaunch, Flo, Bomba, Frankie & Liberty, Jubel, Sturdy, Born 2B Famous, Cowboysbelt, Muchachomalo, little Eleven Paris, XS Feet, Brand New, NZA, Jake Fischer.
Just Kidding staat aan de Herenstraat 82,2271 CK Voorburg.
Kids ConceptStore littleYOU – Boreelstraat 8

littleYOU is niet alleen een leuke kinderwinkel maar ook een fijne ontmoetingsplek voor kids én ouders!
littleYOU is een conceptstore en inspirerende ontmoetingsplek voor ouders met jonge kinderen tot 6 jaar.
Je doet hier inspiratie op voor de inrichting van je baby- of kinderkamer, de samenstelling van de speelgoedkist, boeken- en kledingkast of over het geven van kinderfeestjes.
Eigenaresse Julia Bos is altijd op zoek naar bijzondere Scandinavische producten voor kinderen; producten die puur, duurzaam geproduceerd, tijdloos en rustgevend zijn.
En héél fijn, terwijl je kinderen in de grote gezellige speelhoek spelen, kan jij rustig rondneuzen, advies krijgen of aan de ontmoetingstafel nieuwe mensen leren kennen en ideeën uitwisselen.
Kids ConceptStore littleYOUc staat aan de Boreelstraat 8,2582 TZ Den Haag.
BO Lifestyle – Rembrandtstraat 24 (Naaldwijk)

Bij BO Lifestyle ben je meer dan welkom voor originele kraamcadeaus, fraaie kinderkleding en meer!
In Naaldwijk vind je BO Lifestyle, een winkel voor originele kraamcadeaus, fraaie baby- en kinderkleding en hippe zwangerschapskleding.
In de winkel vind je merken als Snoozebaby, Z8, Z8 newborn, Jubel, Tumble ’n Dry, Name it en nog veel meer. Komt het je niet uit om de winkel zelf te bezoeken?
Neem dan zeker eens een kijkje in de webshop. Binnen maximaal 2 werkdagen ontvang je je bestelling. BO Lifestyle staat aan de Rembrandtstraat 24,2671 GD Naaldwijk.
NicoNico kids – Frederikstraat 45

Kindergympen, sandalen, laarzen, maar ook kindershirts, jurkjes en meer in deze winkel!
NicoNico is een gespecialiseerde winkel voor kinderschoenen en damesschoenen. Hier vind je kindersandalen, kindergympen, kinderlaarzen, babyschoentjes, slofjes.
Naast kinderkleding ook dameskleding, kindershirts, kindertruien, kinderjurkjes, kinderjassen.
Op de website zie je een overzicht van de collectie met onder andere de categorie SALE! Wil je liever een complete outfit?
Kijk dan eens bij de kleding en shop online alles bij elkaar! Heb je inspiratie nodig?
Neem dan een kijkje in een van de Lookbooken! NicoNico kids staat aan de Frederikstraat 45,2514 LA Den Haag.
Flagshipstore Shoeby – Vlamingstraat 12

In Den Haag vind je de eerste flagshipstore van Shoeby. Ben je het shoppen zat? Dan kun je lekker gamen!
Shoppen met je ouders is geen straf als je naar Shoeby Den Haag gaat. Deze winkel is namelijk niet zomaar een kledingwinkel.
Nee, naast leuke kleding en accessoires vind je er ook tablets die je mag gebruiken om te gamen. Is er een Shoeby Café waar je heerlijk kunt eten en drinken.
En er is een Atelier. Past de kleding die je net hebt geprobeerd net niet helemaal goed? Dan wordt het voor je vermaakt in het Shoeby Atelier.
Kortom, zo wordt winkelen een feestje!
Flagshipstore Shoeby staat aan de Vlamingstraat 12,2511 BB Den Haag, veel groter dan bijvoorbeeld Shoeby in Amersfoort
Piekaaboe – Vrouwenregt 6 (Delft)

In het centrum van Delft vind je Piekaaboe. Een winkel vol fijne kinder- en zwangerschapskleding.
Bij Piekaaboe vind je de mooiste kleren voor kinderen van bijvoorbeeld b*e*s*s, Babyface, Feetje, Jubel, LCKR, Lofff, Name-it en Noppies.
Maar ook voor zwangerschapskleding is dit een fijn adresje. Bijvoorbeeld voor merken als Anita, Love2Wait, Mama-licious, Noppies en Queen-Mum.
Piekaaboe staat aan de Vrouwenregt 6,2611 KK Delft.
Het Kinderkabinet – Denneweg 29

Bij Het Kinderkabinet ben je aan het juiste adres voor exclusieve baby- en kinderkleding, de liefste kraamcadeautjes en de zachtste knuffels.
Met merken zoals: Armani, Boss, Chloé, Liu-Jo, Kate Mack, Monnalisa & Stone Island, volgen we de trends op de voet, waarbij we kwaliteit en comfort niet uit het oog verliezen.
Het Kinderkabinet staat voor gezelligheid en kwaliteit met fleurige, vrolijke, smaakvolle en liefdevol gemaakte producten voor de liefste van de wereld!
Weet je wat…als je het echte Kinderkabinet gevoel wil ervaren, breng dan eens een bezoekje aan onze gezellige boutique gelegen aan de mooiste winkelstraat van Den Haag.
Het Kinderkabinet staat aan de Denneweg 29, 2514 CC Den Haag.
Chase Kidz Kijkduin – Deltaplein 413

In de Haagse badplaats Kijkduin vind je Chase met maar liefst 800 m² aan winkelruimte. Verspreid over vier overzichtelijke winkels, is het hier prettig winkelen.
Elke winkel richt zich op een ander publiek, smaak of budget, jong of oud, groot of klein, bij Chase vindt iedereen waar hij of zij naar zoekt.
Met een lucratief spaarsysteem spaar je bovendien punten die je vervolgens in alle vier de winkels of online kunt besteden bij je volgende aankoop.
Wij zijn 7 dagen in de week van 10:00 tot 18:00 geopend. Bovendien kun je 52 weken per jaar profiteren van interessante aanbiedingen en wekelijks nieuwe leveringen.
Chase Kidz Kijkduin staat aan het Deltaplein 413, 2554 GG Den Haag.
Bereikbaarheid winkelcentrum Den Haag
De binnenstad van Den Haag is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en de auto.
Vanaf de twee treinstations ben je zo in het centrum, en parkeergarages zijn snel vanuit alle richtingen te bereiken.
Eenmaal in het compacte en autoluwe winkelgebied kun je alles makkelijk te voet doen. Of je huurt een fiets.
Met de auto naar Den Haag
Vanaf de snelweg sta je met de auto en de motor al na twee verkeerslichten in het centrum van Den Haag. Volg hiervoor de borden met Centrumring.
Deze route voert om de autoluwe binnenstad heen en leidt je naar de dichtstbijzijnde parkeergarages waar nog vrije parkeerplaatsen zijn.
Je kunt vanaf de Centrumring kiezen uit één van de vier parkeerroutes: P-route Centrum-Noord, Centrum-Zuid, Centrum-West en Centraal Station.
Parkeren in de binnenstad
Het winkelgebied in de Haagse binnenstad is autoluw met betaald parkeren op alle dagen van de week.
Het gemakkelijkste en goedkoopste is de auto te parkeren in een parkeergarage aan de Centrumring. In totaal liggen er meer dan 20 parkeergarages en -terreinen aan deze route.
Openbaar Vervoer
Den Haag beschikt over twee grote treinstations.
Op Station Hollands Spoor arriveren alle treinen vanuit Amsterdam, Rotterdam en België, en de treinen uit de richting Utrecht komen aan op Den Haag Centraal Station.
Vanaf beide stations loop je binnen vijf à tien minuten naar het centrum. Met de tram of de bus is dat nog sneller.
OV in Den Haag
Den Haag beschikt over uitstekend openbaar vervoer. Een groot aantal bus- en tramlijnen brengt je naar de binnenstad van Den Haag.
Je kunt hiervoor uitstappen bij halte Spui (in de tramtunnel), Centrum, Kalvermarkt-Stadhuis of Amsterdamse Veerkade.
Lees meer: baby slaapzakjes van veilige stof
Altijd wat te doen voor de vakantie of regenachtige dag?
Speelkeuze heeft nu de ultieme doeboek collectie, met meer dan 60 pagina's aan leuke kleurplaten en educatieve puzzels.
Joost Nusselder, de oprichter van speelkeuze.nl is een content marketer, vader en houdt van het uitproberen van nieuw speelgoed. Hij kwam als kind al in aanraking met alles rondom spellen toen zijn moeder de Tinnen Soldaat begon in Ede. Nu maakt hij samen met zijn team hulpvaardige blog artikelen om trouwe lezers te helpen bij leuke speel ideetjes.